5 žingsniai iki vairuotojo pažymėjimo

  • 1 žingsnis: jeigu Jums jau 18 metų (arba liko keletas mėnesių iki 18 metų) ir norite pajusti vairavimo malonumą, ženkite ryžtingą žingsnį – pasirinkite Rolando Balčiūno vairavimo mokyklą  ir užsiregistruokite į mokymo grupę. Tai galite padaryti telefonu arba atvykus į mokyklą (prieš tai susitarus telefonu).
  • 2 žingsnis: atvykite į mūsų mokyklą pasirašyti mokymo sutarties. Su savimi būtina atsinešti šiuos dokumentus: asmens tapatybę liudijantį dokumentą (LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę), vieną spalvotą nuotrauką (3×4 cm), vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (forma Nr. 083-1/a) ir pradinį įnaša už vairavimo kursus (ne mažesnį kaip 200 EUR.).
  • 3 žingsnis: atvykstate į mūsų mokyklą sutartu laiku ir pradedate lankyti teorijos mokymo kursą su grupe. Teorijos kursas truks apie 4- 5 savaites. Teorijos kurso metu taip pat išklausysite pirmosios medicininės pagalbos kursą.
  • 4 žingsnis: besimokydami teorijos, pradedate mokytis praktinio vairavimo (iš anksto suderinate su instruktoriumi Jums patogų laiką).
  • 5 žingsnis: baigę kursus mūsų mokykloje, laikysite mokyklinius teorijos ir praktinio vairavimo egzaminus. Išlaikiusiems bus išduoti pirminio mokymo kurso baigimo liudijimai ir Jūs galėsite laikyti teorijos ir vairavimo egzaminus Valstybinėje įmonėje REGITRA . Registruotis į VĮ Regitra teorijos egzaminui reikia internetu (http://www.regitra.lt/). Sėkmingai išlaikę teorijos egzaminą, galėsite registruotis praktinio vairavimo egzaminui.

    Vairavimo teorijos egzamino metu Jums per 30 minučių reikės atsakyti į 30 klausimų (egzaminą išlaikysite, jei padarysite ne daugiau kaip 6 klaidas).

     Vairavimo praktikos egzaminas laikomas VĮ Regitra priklausančiomis transporto priemonėmis. Sėkmingai išlaikę teorijos ir vairavimo egzaminus VĮ REGITRA, gausite vairavimo teises dvejiems metams.