Atsiliepimai

Iveskite kodą

(8)
(8) AgustinFum ( 2018 10 4 09:43:31 ) email

cbd oil for sale walmart erie pa cbd capsules
cbd capsules cbd oil
cbd capsules cbd capsules

cbd oil cbd oil for sale amazon
cbd pills cbd capsules

(7) Dovilė ( 2018 06 1 11:46:32 )

Ačiū už profesionalumą, kantrybę ir neišsenkantį jumoro jausmą, kurie vairavimo pamokų metu pašalina įtampą, padeda geriau įsiminti be streso.

(6) Jurgita ( 2016 08 14 21:32:12 ) email

Nuostabus instruktorius,su begaline kantrybe ir geru humoro jausmu.su begale profesonaliu patarimu.jokios itampos nei mokantis teorija,nei vairuojant.jei reiktu vel mokytis rinkciausi,tik si instruktoriu.

(5) Kristina ( 2016 06 12 17:49:22 )

sveiki. o cia jau uz viska ta kaina B kategorijai?

(4) Adele ( 2015 07 27 10:49:53 )

Puikus instruktorius R. Balčiūnas, pasižymi didele kantrybe, geranoriškumu, palaikymu ir padrąsinimu mokant vairuoti. Su šiuo instruktoriumi nebaisu sėsti už vairo, nes už klaidas nerėkiama, kaip kitose mokyklose, o ramiai paaiškinama. Atmosfera vairuojant puiki. Teorinės pamokos įdomios bei naudingos, o ir juoko pamokose netrūksta, kadangi instruktorius pasižymi puikiu humoro jausmu. Lengvai ir nesunkiai išsilaikiau tiek praktiką, tiek teoriją, kadangi paruošimas labai profesionalus, o ir iš gerbiamo Grundos gavau gerą atsiliepimą už puikų vairavimą ir taisyklių žinojimą. Todėl visiems rekomenduoju R. Balčiūno mokyklą, tikrai nenusivilsite!! :)

(3) janis ( 2014 10 9 20:13:05 )

labai gera mokykla ,aciu

(2) Sandra ( 2014 05 6 10:20:05 ) email

Esu labai dekinga instruktoriui Balciunui uz profesenalu mokyma bei gelezine kantrybe. Pati mokiausiu daug kur ir niekaip negalejau ismokti. O cia atejusi po mesenio mokymu islaikiau is antro karto regitroje. Labai esu dekinga tik Balciunui, nes nuo instruktoriaus daug kas priklauso. Aciu jam uz tikejima,nes jau pati buvau ji praradusi ir uz palaikyma. Tikrai visiems rekomenduoju si instruktoriu.

(1) Rasa ( 2013 10 22 13:11:50 )

Labai gera vairavimo mokykla, nes mokytojas R. Balčiūnas tikras profesionalas. Teorijos paskaitos, kurias jis veda, neprailgsta, yra įdomios ir labai naudingos. KET testus galima spręsti naudojantis net keliomis kompiuterinėmis programomis. Praktinio vairavimo taip pat moko labai suprantamai ir kantriai, niekada nepakelia balso ir nešaukia, net padarius kokią nesąmonę. Į šią mokyklą atėjau pagal rekomendaciją ir taip pat rekomenduoju ją visiems. Manau, kad tai geriausia vairavimo mokykla Rokiškyje, nes čia tikrai nuoširdžiai stengiamasi dėl mokinio.